Klik - partnerem InsERT

Seria Insert GT

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży dla poszukujących sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego itp.

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Gratyfikant polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami.

Seria Insert Nexo

Subiekt NEXO to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

Rachmistrz NEXO to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Rewizor NEXO to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają,
 że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Gratyfikant NEXO to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych.

Gestor NEXO to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie.

Serwisy Insert

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Daje także możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów

Vendero to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu.

zarezerwuj.pl to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online. Dzięki intuicyjnemu panelowi błyskawicznie można dodać do systemu rezerwacje telefoniczne, internetowe i złożone bezpośrednio na miejscu.

Portal Biura to wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych: Rewizorem NEXO, Rewizorem GT, Rachmistrzem NEXO i Rachmistrzem GT.