Oferta sprzętu poleasingowego wysokiej klasy, dla każdego użytkownika – firma, sektor publiczny czy użytkownik prywatny, zawsze jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt najbardziej zbliżony do potrzeb klienta.

  • Urządzenia poleasingowe mają sporo zalet w stosunku do analogicznych urządzeń z rynku konsumenckiego, nawet zupełnie nowego:
    właściwy stosunek jakości do ceny produktu
  • pewność stabilnej wartości rynkowej
  • brak ukrytych kosztów
  • wsparcie dla ochrony środowiska, włączenie się w ideę recyklingu komputerowego.

Sprzedawane przez nas używany sprzęt komputerowy jest wysokiej klasy, znanych na rynku światowym producentów: Lenovo, HP, Dell, Apple, a w szczególności serie biznesowe Thinkpad, Elitebook, Latitude. Zalety notebooka poleasingowego:

Zawsze procesor serii i3 i5 lub i7.
Nie zamawiamy urządzeń z procesorem Atom, Celeron czy Pentium – dla nas ważna jest wydajność i komfort pracy.

Montujemy zawsze nowy dysk SSD.
Nie ma spowolnień w pracy, notebook uruchamia się błyskawicznie a system operacyjny jest maksymalnie responsywny.

Obudowy ze stopów tytanu lub magnezu.
Laptopy biznesowe mają obudowy o podwyższonej sztywności i odporności na udary. Uszkodzenia obudowy lub zawiasów nie występują w tego typu urządzeniach.

W zestawie legalny Windows 10 Professional.
System z najnowszymi aktualizacjami, sterownikami i aplikacjami użytkowymi.

W wielu modelach są instalowane 2 niezależne baterie.
Wydłuża to pracę bez zasilacza oraz zwiększa żywotność samych akumulatorów do maksimum. Lepszy układ zarządzania energią pozwala dłużej cieszyć się pełną wydolnością ogniw.

Często spotykana jest podświetlana klawiatura.
Ułatwia ona pracę na notebooku przy słabym oświetleniu, dzięki czemu praca staje się jeszcze bardziej wydajna i komfortowa.

Stacja dokująca to coś czego nie ma zwykły laptop.
Laptop ma do dyspozycji dodatkowe porty USB, wideo, LAN i opcję ładowania z poziomu samej stacji dokującej i wygodę odłączenia laptopa dosłownie jednym ruchem.

Lenovo Thinkpad, HP EliteBook i Dell Latitude to sztandarowe serie.
Wysoka jakość materiałów i wykonania, przemyślane wykończenie, świetne oprogramowanie od producenta, by jeszcze lepiej wykorzystać jego możliwości oraz parametry techniczne z wysokiej półki.