Team Klik

Nie będzie oklepanych do bólu informacji o elastycznym i dynamicznym zespole z owocowymi piątkami w tle 😉 Jesteśmy trójką przyjaciół znających się od ponad 10 lat, którzy chcą być naprawdę dobrzy w tym, co robą. 

Kamila Adamczewska-Günther

Sprzedaż, kasy fiskalne

Potrafię rozmawiać z ludźmi, lepiej zrozumieć ich potrzeby. W firmie należy do mnie sprzedaż, zamówienia – w tym zamówienia publiczne oraz sprzedaż i wsparcie techniczne kas fiskalnych i terminali płatniczych. Po pracy czeka mnie dom z dwójką dzieci i mężem.  

Łukasz Andrzejewski

Oprogramowanie, kasy fiskalne

Moje największe zalety? Chyba cierpliwość i podzielność uwagi. Zajmuję się wdrażaniem oprogramowania oraz przez cały czas wsparciem techniczno-merytorycznym. Po pracy… Czy jest w ogóle taki czas?

Piotr Aleksy

Serwis, strony WWW

Co miesiąc odbieram dyplom, a co roku statuetkę pracownika roku 😉 A poza tym moja specjalizacja to serwis sprzętu komputerowego, sieci komputerowe i tworzenie stron WWW. Po godzinach – fotografia.

Beata Mielcarek
Beata Mielcarek
2022-11-06
Świetna obsługa, profesjonalni, mili i bardzo doświadczeni pracownicy a przy tym bardzo dobry sprzęt. Z całego serca polecam ten sklep !!!
bartekc800
bartekc800
2022-11-06
Polecam wszystkim ten sklepik. Akcesoria, zaopatrzenie jest plusem
Anna Mielcarek
Anna Mielcarek
2022-11-06
Miła i profesjonalna obsługa. Niskie ceny. Polecam.
Ada Bednarz
Ada Bednarz
2022-11-06
Najlepszy sklep w mieście! Profesjonalna obsługa. Polecam!
BARBARA K
BARBARA K
2022-11-06
Polecam zakupy w Sklepie Komputerowym Klik,miła obsługa i sprzęt.
joanna durlej
joanna durlej
2022-11-05
Polecam sklep :) Podoba mi się atmosfera, bezpośredniość, szybkość w rozwiązywaniu problemów. Najważniejsze dla mnie -laika dobra porada i wsparcie w zakupach. Super sklep i mega asortyment
Marcin Małoszyc
Marcin Małoszyc
2022-11-04
Polecam! Bardzo miła i fachowa obsługa! Znaja się bardzo dobrze na tym co robią. Zawsze doradzą i podpowiedzą. Jeszcze raz polecam.
Kateřina Konečná
Kateřina Konečná
2022-11-04
Máte super výběr. Za mě TOP.